ПоддержатьУкраїнська

Путін їде до Криму: стали відомі подробиці візиту російського диктатора на окуповану територію

StopCor
StopCor

StopCor

Путін їде до Криму: стали відомі подробиці візиту російського диктатора на окуповану територію

Президент Росії Володимир Путін сьогодні відвідає "Артек".

Про це повідомляє ТАСС, передає "Діалог.UA".

Згідно з інформацією, він візьме участь в церемонії відкриття нової зміни в таборі. Також Путін ознайомиться з результатами реконструкції об'єктів інфраструктури "Артеку", яку почали проводити після анексії 2014 року, і огляне хід робіт з будівництва табору "Сонячний".

Нагадаємо, Росія окупувала український Крим навесні 2014 року, а потім з оголошеними результатами проведеного там псевдореферендуму оголосила про анексію цієї частини території України.

Генеральна асамблея ООН оголосила результати "референдуму" такими, що не мають ніяких юридичних наслідків. 9 квітня 2014 року Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію, в якій йдеться про російську військову агресію й анексії Криму, а також про порушення норм міжнародного права.

2 липня 2014 року Парламентська Асамблея ООН у своїй Бакинській декларації закликала країни-члени ОБСЄ не визнавати "насильницьку анексію Криму Російською Федерацією".

Раніше правозахисна організація Freedom House опублікувала новий звіт про порушення прав людини на Кримському півострові.

Другие новости