ПоддержатьУкраїнська

Ситник: Чаус, можливо, зараз перебуває в Білорусі

StopCor
StopCor

StopCor

Ситник: Чаус, можливо, зараз перебуває в Білорусі

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не виключає перебування судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса в Білорусі.

Про це він сказав журналістам у вівторок.

"Він перетнув кордон нелегально... Паспорт з самого початку був у нас... і він перетнув кордон нелегально, фактично, по зеленій зоні. Перетнув (кордон - ред.) в Криму, можливо, зараз перебуває в Білорусі", - сказав А.Ситник, відповідаючи на запитання журналістів, де перебуває М.Чаус.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва надав дозвіл на затримання для приводу до суду для обрання запобіжного заходу судді М.Чаусу.

Раніше голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав проголосовані у ВР проекти постанов про надання Верховною Радою згоди на затримання і арешт судді М.Чауса.

Як повідомлялося раніше, 9 серпня детективами Національного антикорупційного бюро України (НАБ України) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) викрито суддю М.Чауса на хабарі у 150 тис. дол. США, які він зберігав у банках.

Другие новости