ПоддержатьУкраїнська

Соболєв ходив на допит в НАБУ у справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

StopCor
StopCor

StopCor

Соболєв ходив на допит в НАБУ у справі 'чорної бухгалтерії' Партії регіонів

Голова комітету з питань запобігання і протидії корупції, нардеп від "Об'єднання "Самопоміч" Єгор Соболєв 22 червня ходив на допит у Національне антикорупційне бюро у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, повідомила "Українська правда".

"Так я був. Я так розумію, детективи шукають будь-яку зачіпку, яка б допомогла підтвердити автентичність підписів", – сказав Єгор Соболєв, і уточнив, що це було 22 червня.

"Вони (детективи) побачили мої коментарі в медіа щодо цієї справи і вирішили перепитати, чи я не знаю якихось фактів, які б їм допомогли довести відповідальність тих чи інших осіб", – сказав він.

Соболєв сказав, що розповів слідчим "усе, що знає про "Партію регіонів".

Водночас він розказав, що слідчих НАБУ запросять на засідання комітету Ради у липні.

"Ми домовилися, що зараз детективи НАБУ мусять мати час, аби попрацювати, ідентифікувати підписи і зараз немає в них ще чого розпитувати", – сказав він.

"Як тільки слідство вже просунеться, я думаю це вже буде середина липня, варто зібрати комітет (Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції) і обговорити, що вдається слідству, що не вдається, які є проблеми", – сказав Соболєв.

Нагадаємо, 28 травня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав антикорупційного бюро документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки ряду колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників. За його словами, мова йде про так звану "чорну бухгалтерію" Партії регіонів із загальною сумою хабарів на суму близько $2 млрд. 30 травня НАБУ почало розслідувати цю справу.

Другие новости