ПоддержатьУкраїнська

Справа збитого на Донбасі літака містить близько 36 тисяч сторінок

StopCor
StopCor

StopCor

Справа збитого на Донбасі літака містить близько 36 тисяч сторінок

Прокуратура Нідерландів повідомила, що справа про авіакатастрофу пасажирського літака рейсу MH17 над окупованими територіями України становить близько 36 тисяч сторінок.

Про це повідомляє нідерландський портал "Nieuws.nl", передає "UNN".

У прокуратурі заявили, що файл також містить посилання на тисячі мультимедійних файлів, таких як фотографії, відео та вебсайти. Всього це стосується більше 6000 файлів.

Судовий розгляд у справі про катастрофу MH17 відбудеться 9 березня 2020 року в суді в Гаазі. У нідерландській прокуратурі в минулому році озвучили імена чотирьох підозрюваних - трьох росіян і одного українця.

Портал повідомляє, що, ймовірно, жоден з підозрюваних не буде присутній на суді. Справа перебуває на розгляді вже більше року. Існує великий міжнародний інтерес, зареєстровано понад 400 журналістів з десятків країн.

Як повідомлялося в "UNN", в Міністерстві закордонних справ України впевнені в неминучості покарання всіх причетних до збивання пасажирського літака рейсу МН17 над Донбасом у 2014 році і очікують, що докази, представлені в ході цих та подальших судових засідань, також посилять позиції України в Міжнародному суді ООН.

Другие новости