ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, чому Росія буде битися за Азовське море і чого чекати Україні

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, чому Росія буде битися за Азовське море і чого чекати Україні

Всі дії Путіна в Азовському морі спрямовані на пригнічення і створення напруги в регіоні.

Про це повідомив генерал-лейтенант Василь Богдан, передає "Діалог.UA".

Протягом цього тижня кораблі країни-окупанта продовжують затримувати судна, які прямують в порти України в Азовському морі. Богдан вважає, що це робиться для того, щоб показати, хто "хазяїн в морі" та здійснити на Україну тиск. Експерт переконаний, що Путін переслідує кілька цілей, посилаючи свої кораблі в Азовське море.

Кремлю дуже хочеться вдарити по економіці України, яка тільки починає йти вперед. Першим кроком було будівництво Кримського моста, через який великі кораблі не можуть заходити в Азовське море, таким чином Росія вирішила відрізати українські порти від торгівлі. Друге, що зробить Путін, на думку Богдана, – заборонить українським рибалкам ловити рибу і таким способом завдасть значного удару по економічному становищу окремих громадян.

Військовий впевнений, якщо Кремль зважиться до нового витка агресії на території України, то російські війська можуть висадитися на Азовське узбережжя.

До слова, експерт з питань Криму Андрій Клименко переконаний, що влада України повинна вжити негайних дій в зв'язку з ситуацією в Азовському морі після відкриття моста в анексований Крим.

Другие новости