ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався про новації у системі держнагляду у сфері охорони довкілля

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався про новації у системі держнагляду у сфері охорони довкілля

Активісти «Стоп корупції», які входять до складу Громадської ради при Державній екоінспекції України, взяли участь у спільному засіданні органу та Мінекології.

Про що йшлося на засіданні – розповів учасник та правозахисник «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

«У ході засідання громради Державної екоінспекції та Мінекології про стан реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища доповідав в.о. Голови Державної екологічної інспекції України Яковлєв, представник Міністерства екології та природних ресурсів України Потапенко В.Г., д.е.н., проектний менеджер реформ системи моніторингу, контролю та відповідальності за забруднення довкілля.

''СтопКор'' дізнався про новації у системі держнагляду у сфері охорони довкілля

Також йшлося про національний план дій з охорони навколишнього природного середовища на період 2018-2025 рр.

Про ініціативи розповів представник Міністерства екології та природних ресурсів України. Свої пропозиції озвучили представники Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Окрім того, озвучили проблему забруднення атмосферного повітря внаслідок діяльності КП «Автодорсервіс».

Для цього на засідання запросили представників місцевої громади, КП «Автодорсервіс», – розповів член Громради при Держекоінспекції України Ігор Бондарчук.

''СтопКор'' дізнався про новації у системі держнагляду у сфері охорони довкілля

Другие новости