ПоддержатьУкраїнська

Колеги "СтопКору" з Донеччини розповіли, хто міг влаштувати замах на їхнє життя

StopCor
StopCor

StopCor

Колеги 'СтопКору' з Донеччини розповіли, хто міг влаштувати замах на їхнє життя

Розслідування фактів корупції в роботі влади Лиманщини та бездіяльності Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Такими темами займались громадські активісти Артем та Антон Воронови, які днями пережили обстріл їхнього подвір’я та будинку у селі Дробишеве гранатами. Напередодні нападу за активістами стежили та погрожували розправою. Подробиці чоловіки розповіли представникам святогірського офісу «Стоп корупції».

Додамо, що в ніч з 4 на 5 червня у селі Дробишеве Донецької області подвір’я та будинок громадських активістів Воронових закидали гранатами. Про це стало відомо представникам святогірського осередку «Стоп корупції».

«Подвір’я та будинок, де разом із батьками та дідусем мешкають відомі громадські активісти Антон та Артем Воронови, були закидані гранатами. Ймовірно, нападники використовували бойові гранати Ф-1 та РГД-5. Завдяки щасливому випадку ніхто з родини не постраждав.

Брати Воронови – активні борці з проявами сепаратизму та корупції в Донецькій області, тож ворогів у них достатньо», – повідомив з місця подій активіст та журналіст «Стоп корупції» Володимир Рибалкін.

https://www.facebook.com/svyatogirsk.stopcor/videos/369388776802163/

Другие новости