ПоддержатьУкраїнська

«СтопКор» фіксує численні порушення у Вишгороді

StopCor
StopCor

StopCor

«СтопКор» фіксує численні порушення у Вишгороді

Вже два місяці поспіль жителі Вишгорода звертаються до громадської організації «Стоп корупції» та повідомляють про численні порушення та проблеми у місті, а саме: хаотичні забудови, транспортний колапс, недорозвинена інфраструктура. Активісти «СтопКору» ледь не щодня збирають десятки фактів від вишгородців.

«СтопКор» фіксує численні порушення у Вишгороді

Команда «Стоп Корупції» вирішила розібратися, що ж все таки відбувається у місті. Для цього ми почали проводити громадські приймальні. Як неодноразово повідомляли активісти та депутати на сесіях міської ради, у Вишгороді і справді існує ряд питань, які ніяк не вирішуються. Одна з таких, коли деяким родинам Героїв України або не ж виділяють землі, або ж виділяють у невідповідних для життя умовах.

«Нам видали землю, і що там зараз коїться, мені зараз площадку треба будувати, щоб добратися туди, розумієте, мій син голову склав за це», - обурюється батько загиблого Героя, мешканець Вишгороду Юрій Ханчич.

Та це ще не все. Серед основних скарг вишгородців – гори сміття та проблеми з каналізацією у місті, а також численні факти корупції.

Детальніше про нагальні проблеми міста – у сюжеті:

https://youtu.be/IzYmibTjjvs

Другие новости

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить 'государственную должность': подозревают жителя Одессы

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить "государственную должность": подозревают жителя Одессы

При процессуальном руководстве прокуроров Одесской областной прокуратуры задержан житель Одессы и сообщено о подозрении в государственной измене

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В ходе досудебного расследования установлено, что в начале августа текущего года 32-летний мужчина по обогащению организовал на территории Сумской области систематический сбыт психотропного вещества "амфетамин"