ПоддержатьУкраїнська

Суд поновив на посаді звільненого командою Криклія голову "Держгідрографії"

StopCor
StopCor

StopCor

Суд поновив на посаді звільненого командою Криклія голову 'Держгідрографії'

Криклій починає та програє: черговий кадровий гамбіт від Міністерства інфраструктури України закінчився "пшиком". Звільнений командою міністра очільник "Держгідрографії" зумів відстояти своє крісло у суді, а спроби протягнути на його місце підозрюваного у розтраті колишнього начальника — провалилися.

Олександр Щипцов Фото: ТСН

13 травня Судді Деснянського районного суду столиці скасували наказ в.о. голови Державної служби морського та річкового транспорту України від 14.02.2020 року та поновили ексначальника Державної установи "Держгідрографія" Олександра Щипцова на посаді з 04.03.2020 року.

Витяг з рішення суду Фото: скрін

Ми вже писали про те, що, звільнивши Щипцова, 18 лютого 2020 року Міністерство інфраструктури надіслало подання до Кабміну про затвердження новим керівником державної установи "Держгідрографія" одіозного Дмитра Падакіна.

Дмитро Падакін (справа) Фото: mtu.gov.ua

Останній уже керував установою у 2017-2018 роках та є фігурантом щонайменше трьох кримінальних справ.

Йдеться, зокрема, про присвоєння коштів "Держгідрографії" за участю Падакіна, який на той момент керував установою, заподіяння збитків на понад 350 мільйонів гривень та про закупівлі за завідомо завищеними цінами.

Експерти тоді назвали звільнення Щипцова та призначення на його місце Падакіна рейдерським захопленням галузі.

Нагадаємо, державна установа "Держгідрографія" являє собою стратегічно важливий науково-виробничий комплекс, що відповідає за навігаційно-гідрографічне забезпечення в межах морської економічної зони та входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

Другие новости