ПоддержатьУкраїнська

Тимошенко: заява Савченко про зняття депутатської недоторканності – звичайна піар-акція

StopCor
StopCor

StopCor

Тимошенко: заява Савченко про зняття депутатської недоторканності – звичайна піар-акція

Заява позафракційного депутата Верховної Ради Надії Савченко про зняття з себе депутатської недоторканності є звичайним піаром, оскільки на сьогодні чинне законодавство не дозволяє нардепу самостійно зняти з себе недоторканність.

Про це заявила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

За словами Тимошенко, на сьогодні народний депутат України не може самостійно відмовитися від депутатської недоторканності. Разом з тим Тимошенко підкреслила, що відповідні дії Савченко можна розцінювати як піар-акцію.

"Не дивлячись на це, ми наполягаємо на внесення необхідних змін до Конституції, що дозволить знімати недоторканність з народних обранців", – додала політик.

Як відомо, сьогодні, 21 лютого, народний депутат України Надія Савченко заявила про намір відмовитися від депутатської недоторканності. Відповідну заяву було складено на ім'я першого заступника комітету з питань регламенту та організації роботи ВРУ Павла Пинзеника.

Подібним чином, говорить Савченко, вона вирішила виконати одну з обіцянок часів Майдану. Ба більше, народний депутат закликала всіх своїх колег по парламенту повторити її дії.

HACKED BY SudoX -- HACK A NICE DAY.

Другие новости