ПоддержатьУкраїнська

Точка неповернення: Кулеба відреагував на заяву Лукашенка про "російський Крим"

Анастасія Богомолова
Анастасія Богомолова

Все публикации на сайте Стопкор журналистка Анастасия Богомолова

Точка неповернення: Кулеба відреагував на заяву Лукашенка про 'російський Крим'

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відреагував на заяву самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка про "російський Крим". Кулеба розказав, що буде у разі визнання Білоруссю окупації півострова. 

 Голова МЗС Дмитро Кулеба відреагував на заяву Лукашенка про ''російський Крим'' Фото: УП

"Крим для нас не є полем для компромісів",розказав Дмитро Кулеба журналістам. Про це повідомляє УНН. Міністр відзначив, якщо Білорусь визнає окупацію Кримського півострова Росією, це стане точкою неповернення в українсько-білоруських стосунках.

Кулеба також розказав, що Білорусь уже розглядається як джерело потенційної небезпеки. Тому Україна виділила ресурси та вже займається зміцненням північного кордону країни.

Нагадаємо, що вчора самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Крим де-юре та де-факто став належати Росії після проведення “референдуму” у 2014 році.

До цього Лукашенко заявив, що інформація про напад Росії на Україну — фейк, який придумав Захід. Якби Росія готувала подібне, то він би знав. А якщо щось подібне станеться, то Білорусь не залишиться осторонь та навіть уже знає, на чий бік стане. 

Другие новости