ПоддержатьУкраїнська

Трамп може вже сьогодні скасувати санкції проти Росії

StopCor
StopCor

StopCor

Трамп може вже сьогодні скасувати санкції проти Росії

Новообраний президент США Дональд Трамп може вже сьогодні, 27 січня 2017 року, анулювати санкції проти Російської Федерації.

Таку гучну заяву зробив колишній глава стратегічного аналізу і співзасновник Міжнародної Ради з безпеки та розвитку (ICOS), старший науковий співробітник Atlantic Council Фабріс Потьє, посилаючись на власні джерела.

Він зазначив, що Дональд Трамп може підписати урядову постанову про скасування санкцій вже сьогодні, 27 січня 2017 року.

"Така ситуація може статись, якщо Конгрес його не випередить і заблокує це рішення хитрим чином", - пояснив ситуацію Фабріс Потьє.

Дещо раніше новообраний президент США Дональд Трамп розповів, що він не буде одразу скасовувати санкції проти Російської Федерації. Але, можливо, такий розвиток подій відбудеться у майбутньому.

А половина росіян – 55% виступили проти ідеї новообраного президента США Дональда Трампа скасувати частину антиросійських санкцій в обмін на скорочення російської та американської ядерної зброї. А лише третина росіян підтримали таку позицію.

Раніше повідомлялось, як проходила інавгурація новообраного президента США Дональда Трампа.

Нагадаємо, новообраний президент США Дональд Трамп не виправдає очікувань Кремля, а також не отримає бажаної лояльності до РФ.

Другие новости