ПоддержатьУкраїнська

"Це ж навіть на фейк не тягне", – Тищенко прокоментував плівки Лероса

StopCor
StopCor

StopCor

'Це ж навіть на фейк не тягне', – Тищенко прокоментував плівки Лероса

Нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко назвав записи оприлюднені нардепом Гео Леросом щодо його контактів із "смотрящим за Києвом" Денисом Комарницьким погано зробленим фейком і "муральщиною".

Фото: пресслужба Слуга народу/Facebook

Про це народний депутат написав у своєму Telegram-каналі, передає "УП"

"Ми живемо і будуємо правову європейську державу, де чільна роль належить закону. Я закликаю дотримуватися всіх в першу чергу закону. І вірити фактам. А все інше - це муральщина. І ім'я їй - зрадник Гео Лерос", - заявив нардеп

Пряма мова Тищенка у Телеграмі:

"Послухав аудіомікс від головного зрадника України. Хочу запитати у замовників цього концерту. Ви самі хоч послухали, що ви даєте? Це ж навіть на фейк не тягне! Якби було хоч щось реальне, то пішли б з цим в НАБУ, а не в YouTube. Вже одне це показує, як оцінюють замовники виступ своєї тушки".

"Лерос ніяк не зрозуміє, що не світить йому навіть бути YouTube-зіркою. Відмивати гроші на муралах - ось його",.

Нагадаємо, 2 жовтня Лерос оприлюднив шматки записів розмов, які, за його твердженням, вказують на те, що президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак покривають корупційні дії Дениса Комарницького у Києві.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Єгор Клецов, якого "Миротворець" називає пособником терористів ОРДЛО, відмовився висуватися до міськради Миколаєва від партії "Слуга народу".

Другие новости