ПоддержатьУкраїнська

Турчинов: "РФ готова атакувати Україну кількома арміями одночасно"

StopCor
StopCor

StopCor

Турчинов: 'РФ готова атакувати Україну кількома арміями одночасно'

Ракети, артилерія, атака з моря – не весь перелік потенційних загроз, які підготувала країна-агресор.

За період конфлікту на сході країни, Росія змогла організувати досить потужну військову інфраструктуру, яка розташована уздовж кордонів з Україною. Крім того, не варто забувати про можливі атаки окупантів з моря і повітряного простору, повідомляє "Діалог.UA".

Корпуси російської армії, розташовані зараз на російсько-українському кордоні, виконують роль "штрафбатів" часів Другої світової. Тобто, вони здатні затримати ЗСУ, поки не прибудуть основні сили окупанта. Дислокуючись вздовж усього кордону, РФ оперує не батальйонами або дивізіями, а цілими арміями. Про це говорить секретар РНБО Олександр Турчинов.

Він зазначив, що водночас загроза атаки з вод Чорноморського узбережжя нікуди не зникає. А завезені окупантами на півострів ракетні комплекси здатні завдати удару практично по всій території країни. Проблема полягає ще і в тому, що у РФ є союзники, які є стратегічними партнерами України. І цей момент безпосередньо пов'язаний з будівництвом "Північного потоку - 2" і участі в ньому європейських країн.

Другие новости