ПоддержатьУкраїнська

Турчинов: РФ готується до повномасштабної війни

StopCor
StopCor

StopCor

Турчинов: РФ готується до повномасштабної війни

РФ готується до повномасштабної війни, яка загрожує в тому числі Центральній і Східній Європі. Про це під час презентації програми "Стратегічне лідерство: сектор безпеки й оборони України" заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов.

Турчинов: РФ готується до повномасштабної війни

"Кремль продовжує готуватись до повномасштабної війни, яка загрожує не тільки Україні, але й іншим державам Центральної та Східної Європи", – сказав О.Турчинов.

За його словами, указом президента РФ В.Путіна з 1 липня 2017 року збільшено чисельність військовослужбовців російських ЗС, яка становитиме майже 1,9 млн осіб.

"Розширено набір до окремих військових навчальних закладів РФ, курсанти яких залучаються до ведення бойових дій в окремих районах Донецької й Луганської області вздовж державного кордону України", – сказав О.Турчинов.

За його словами, вже розгорнуто наземне угрупування ЗС РФ, яке включає до 50 тис. військовослужбовців, не враховуючи бойовиків 1-го і 2-го армійських корпусів на тимчасово окупованій території Донбасу.

Другие новости