ПоддержатьУкраїнська

У Києві може запрацювати власна антикорупційна програма

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві може запрацювати власна антикорупційна програма

У Києві можуть запустити Рамкову Антикорупційну програму. Про це під час засідання Антикорупційної ради при столичному голові заявив Віталій Кличко.

"Минулого тижня Рамкова Антикорупційна програма для міста Києва була передана на розгляд до комісій Київради. Цей документ - понад 100 сторінок - підготовлений членами Антикорупційної ради, громадськими експертами, співробітниками КМДА на рівні керівного складу. Підтримку при розробці надала федеральна програма уряду Німеччини Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)", - зазначив Віталій Кличко.

Очільник столиці підкреслив, що подібний документ є першим для України: він містить і ідеологію, і методологію боротьби з корупцією, оперує конкретними результатами та індикаторами ефективності.

У Програмі чітко визначені відповідальні за здійснення заходів, завдяки чому, відзначив мер Києва, під час реалізації буде помітно, хто успішно бореться з корупцією, хто зволікає, а хто відверто саботує антикорупційні ініціативи столичної влади.

Тепер слово за депутатами, вони мають підтримати програму під час наступного засідання Київради.

"Закликаю всі фракції об'єднати зусилля та підтримати Рамкову Антикорупційну програму для міста Києва якнайшвидше, - наголосив Віталій Кличко. - Ми повинні об'єднувати зусилля в боротьбі з корупцією, а не затягувати запровадження змін, які унеможливлять корупцію", - підкреслив Київський міський голова.

Другие новости

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным 'Мазепа'

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным "Мазепа"

Для сбора нужных сведений подозреваемый обходил местность и скрыто фиксировал объекты, а затем передавал "отчет" в фсб в виде текстовых сообщений, фотографий, видеозаписей и отметок на электронных картах