ПоддержатьУкраїнська

У Кремлі розчаровані крахом надій на поліпшення відносин із США

StopCor
StopCor

StopCor

У Кремлі розчаровані крахом надій на поліпшення відносин із США

Згідно із заявою прес-секретаря лідера РФ Дмитра Пєскова у Москві вже перестали сподіватися на те, що нова президентська адміністрація США намагатиметься налагодити діалог з російською стороною. Прогресу в цьому питанні до сих пір немає, підсумував він.

Новину повідомляє "Преса України".

Дмитро Пєсков в інтерв'ю телеканалу CNN 12 березня сказав, що в ході виборчої кампанії в минулому році виглядало, що Трамп хоче тісніших відносин і більш тісної співпраці з Москвою.

"На жаль, у нас немає розуміння, коли цей діалог може початися", – сказав Пєсков.

У січні спецслужби США оприлюднили звіт про те, що, за їхніми оцінками, президент Росії Володимир Путін наказав здійснити "кампанію впливу" з метою підірвати довіру до виборчої системи США і дискредитувати суперницю Дональда Трампа Гілларі Клінтон.

Також п'ять різних комітетів Конгресу проводять пов'язані з Росією розслідування.

Пєсков розкритикував те, що він назвав "істерією" у США щодо Росії.

"Ми вважаємо, що є реальна небезпека для майбутнього наших двосторонніх відносин, і ми щиро хочемо побачити, що ця істерія підходить до свого логічного завершення", – сказав він.

Дональд Трамп офіційно вступив на посаду президента США у січні 2017 року.

Нагадаємо, 45-й президент США Дональд Трамп заявив, що колишній глава Білого дому Барак Обама винен в анексії Кримського півострова Росією та укріпленні її позицій на міжнародній арені.

Другие новости