ПоддержатьУкраїнська

Поліція Харківщини не дозволила блокадникам встановити новий редут

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція Харківщини не дозволила блокадникам встановити новий редут

На Харківщині 30 учасників блокади спробували перекрити залізничний рух на ділянці дороги Куп'янськ-Сортувальний. До них виїхали правоохоронці, які шляхом "мирних переговорів" змусили активістів згорнути новий редут.

Новину повідомляє прес-служба МВС.

12 березня в приміщенні Куп'янського відділу поліції відбулась робоча зустріч за участі представників ГУНП, керівників РДА і мера міста, депутатів місцевих рад, керівника Ізюмської місцевої прокуратури, начальника Куп'янського МРВ УСБУ в Харківській області, начальника виробничого підрозділу "Укрзалізниці" та представників штабу блокування.

Представники штабу блокади висловлювали намір розміститися разом з активістами на території станції Куп'янськ-Сортувальний, щоб здійснювати відстеження та блокування потягів з вугіллям, що прямують з території РФ.

Ці наміри не знайшли підтримки з боку представників місцевої влади, Укрзалізниці та правоохоронних органів. Правоохоронцями доведено про неприпустимість порушення чинного законодавства, громадського порядку та перешкоджання руху потягів. Також правоохоронці нагадали про покарання, передбачене законодавством України за блокування залізниці.

Проте близько 14:00 біля залізничної дороги Куп'янськ-Сортувальний група радикально налаштованих осіб зі штабу блокування, у кількості 30 чоловік, все ж встановила намет з пунктом спостереження.

Профспілка залізничників офіційно повідомила про проведення мирного зібрання проти блокади залізниці. Висловити свій протест проти намірів блокувальників вийшли близько 500 мешканців Куп'янська – залізничники, представники громадськості, депутати місцевих рад, ветерани АТО.

На місце події для встановлення усіх обставин виїхало керівництво ГУНП, Куп'янського відділу поліції та особовий склад у кількості близько 100 працівників.

В ході проведених керівництвом правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, представників Укрзалізниці, перемов з радикально налаштованими громадянами було досягнуто домовленості про припинення подальших намагань блокування руху залізничного транспорту. Блокувальники були змушені залишити територію, вони згорнули намет та в супроводі працівників поліції поїхали.

Під час вказаної акції порушень громадського порядку, графіку руху потягів допущено не було. Зброї не виявлено.

Нагадаємо, блокувальники торгівлі на Донбасі повідомили про перешкоджання з боку працівників "Укрзалізниці" їхній акції. Там стверджують, що УЗ відмовляється надавати відповідні документи на поїзди, які прибувають з РФ.

Другие новости