ПоддержатьУкраїнська

У Кремлі заявили, що проведення "нормандського саміту" під питанням

StopCor
StopCor

StopCor

У Кремлі заявили, що проведення 'нормандського саміту' під питанням

Росія заявила, що "нормандський саміт" може не відбутися.

Як повідомив заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко, "заяви України і ступінь виконання нею домовленостей" щодо врегулювання ситуації на Донбасі ставить під сумнів нову зустріч лідерів "нормандського формату" у квітні.

На зустрічі у Парижі "нормандська четвірка" домовилася провести черговий саміт у квітні в Берліні. Серед домовленостей, зокрема: Київ, Донецьк і Луганськ повинні розвести сили на трьох нових ділянках, провести обмін утримуваними особами, погодити правові аспекти особливого статусу Донбасу.

Руденко, який курує у міністерстві Росії співпрацю з країнами СНД, заявив, що поки що з цього списку відбувся тільки обмін, передає Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

Нагадаємо, 10 лютого міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що нині не бачить підготовки до проведення нової нормандської зустрічі.

6 лютого Пристайко заявив, що офіційної пропозиції щодо нормандської зустрічі на рівні міністрів на полях Мюнхенській конференції з безпеки немає, тому краще зібратися у квітні.

Другие новости