ПоддержатьУкраїнська

У Кропивницькому чиновнику Табалову вручили громадську підозру через зв'язки з місцевим політиком Дригою

StopCor
StopCor

StopCor

У Кропивницькому чиновнику Табалову вручили громадську підозру через зв'язки з місцевим політиком Дригою

Пов'язані корупційними оборудками. Секретар Кропивницької міської ради VII скликання Табалов отримав громадську підозру від активістів ГО "Стоп корупції" через зв'язок чиновника з місцевим депутатом Дригою. Останній набрав кредитів і заборгував фінустановам майже чверть мільярда гривень.

"У ході розслідування ми встановили наявність достатніх доказів для підозри особи Табалова А.О. у вчиненні кримінального правопорушення відповідно до ч.2 ст.190 та ч.2 ст. 364 КПК України та зв'язків зі злісним боржником Дригою. Тому ми під час виїзду у Кропивницький вручили Табалову так звану громадську підозру", – зазначив правозахисник ГО "Стоп корупції" В'ячеслав Гришко.

 Андрій Табалов

"Табалову Андрію Олександровичу, 8 січня 1978 року народження, місто Кропивницький, підозра про те, що він може бути причетним до шахрайства та зловживання службовим становищем, тобто кримінальних правопорушень, які передбачені ч.2 ст.190 та ч.2 ст. 364 КК України.

Громадським розслідуванням встановлено, що у 2006 -2007 рр. бізнесмен та місцевий депутат Вадим Дрига, якого пов’язують у місті з секретарем міської ради Андрієм Табаловим, взяв у фінансових установах кредитів на суму кілька мільйонів доларів. Та сплачувати відсотки й повертати кредит місцевий депутат не мав наміру, адже систематично не виплачував гроші.

За фактом шахрайства головне управління національної поліції відкрило кримінальне провадження. Сума, яку винен депутат Кропивницької міськради – 234 млн грн.

Від місцевих мешканців стало відомо про зв'язок депутата Дриги та секретаря міської ради Андрія Табалова, а також участь секретаря міськради у фінансових махінаціях з неповерненням кредитів та інших махінаціях.

Зокрема, місцеве видання Кропивницького поширило наступну інформацію:

"У 2015 році Дрига під гаслами табалівського "Нашого краю" знову пройшов до депутатського корпусу міської ради. Сьогодні він є досить наближеною до Табалова особою, до порад якої дослухається. Крім повноважень голови фракції "Нашого краю" Дрига виконує й інші функції. Так, будучи секретарем земельної комісії з 2015 року, гроші за розв'язання земельних питань Дрига вже три роки ділить з Табаловим. Ну і найважливіша функція Дриги у табалівській команді – "скарбник" грошей, отриманих з "відкатів" та хабарів, які посадовці-ставленики секретаря заносять до "загальної каси".

Своїми протиправними діями Андрій Табалов зловживає службовим становищем, тобто може підозрюватись у кримінальних правопорушеннях, які передбачені ч.2 ст.190 та ч.2 ст. 364 КК України", – йдеться у тексті громадської підозри.

Другие новости