ПоддержатьУкраїнська

У Миколаївській ОДА після корупційного скандалу переатестують усіх чиновників

StopCor
StopCor

StopCor

У Миколаївській ОДА після корупційного скандалу переатестують усіх чиновників

Атестаційні комісії Вадим Меріков обіцяє створити протягом тижня.

Після затримання на хабарі першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука, а також участі у корупційному ланцюгу ще двох чиновників, співробітникам облдержадміністрації доведеться пройти перевірку. Це анонсував під час брифінгу очільник ОДА Вадим Меріков.

Меріков підписав розпорядження про проведення переатестації всіх держслужбовців облдержадміністрації. Він сказав, що атестаційні комісії створять протягом тижня. До їхнього складу також увійдуть представники громадськості.

За словами Мерікова, після результатів перевірок зросте довіра до держаслужбовців."Події в п'ятницю дали старт очищенню ОДА від корупції. Ми почали видаляти ракову пухлину і починаємо переатестацію усього штатного персоналу. До комісії увійдуть представники громадськості. Це робиться для того, щоб був контроль за всіма працівниками облдержадміністрації", - сказав голова ОДА.

Нагадаємо, що перший заступник голови Миколаївської ОДА Герой України Микола Романчук та заступник голови Єланецької РДА Олег Зайзбург були затримані за вимагання хабара 90 тисяч доларів за вирішення питання про видобуток вапняку.

У Романчука вдома знайшли валізи з грошима, "чорну бухгалтерію", антикваріат. У Зайзбруга - 1,5 тисячі доларів. Для нього вже обрали запобіжний захід: тримання під вартою. Чиновник також може вийти на волю, внісши 1,5 мільйони застави.

Ще одного фігуранта - радника голови Миколаївської облради Геннадія Левченка - розшукують після втечі. Крім того, СБУ спростувала участь у справі першого заступника голови облради Михайла Соколова, хоч в ухвалі суду він фігурує як один зі спільників Романчука.

Другие новости