ПоддержатьУкраїнська

Заступник голови Миколаївської ОДА каже, що підземні тунелі йому були потрібні в якості тиру

StopCor
StopCor

StopCor

Заступник голови Миколаївської ОДА каже, що підземні тунелі йому були потрібні в якості тиру

За словами Миколи Романчука, він планував облаштувати тир у підземних ходах.

Тунелі, які були виявлені співробітниками СБУ в ході обшуків в будинку першого заступника голови Миколаївської області Миколи Романчука, який погорів на хабарі, - це тир. Про це розповів ЗМІ в перерві судового засідання сам Романчук, повідомляє видання Преступности.Нет.

Відповідаючи на питання присутніх на суді журналістів, що за тунелі були виявлені під його будинком, Романчук зазначив, що це просто звичайний тир.

Інформацію про тунелі кореспонденту висловив і адвокат затриманого. За його словами, Романчук планував в цих тунелях розмістити тир.

Нагадаємо, в ході обшуків у будинку першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука СБУ виявила підземні тунелі, де Герой України зберігав коштовності, старовинні ікони, зброю і чорну бухгалтерію.

Нагадаємо, що Романчуку так і не обрали запобіжний захід: його із зали суду забрала "швидка". Другого затриманого хабарника - заступника голови Єланецької РДА Олега Зайзбурга - залишили під вартою. Він може вийти на волю за 1,5 мільйони застави.

Другие новости