ПоддержатьУкраїнська

У РФ визнали наявність наслідків від анексії Криму

StopCor
StopCor

StopCor

У РФ визнали наявність наслідків від анексії Криму

Незаконне приєднання Росією Кримського півострова понесло за собою досить великі труднощі для країни-агресора. В цьому зізнався прес-секретар її президента Дмитро Пєсков.

Новину повідомляє "Преса України".

"Очевидно, що ті міжнародні події та поведінка ряду країн на Заході – і в Європі, і в США, – які відбулися після "возз'єднання" Криму з Росією, привнесли з собою багато труднощів для нашої економіки. І це стосується вже не Москви, не Санкт-Петербурга, не Калінінграда, а всієї країни, всіх регіонів", – сказав Пєсков.

Разом з тим, прес-секретар Путіна вважає, що "ціна, яку потрібно заплатити за це (анексію Криму – ред.), посильна і її не слід перебільшувати". Ба більше, в серйозних економічних проблемах країни-агресора Пєсков спромігся знайти й позитивні моменти.

"Погано те, що відбувається в економічному плані. В цілому це, напевно, негативно. Але як не дивно, у цього є і позитивні сторони. Ви добре знаєте позитивні сторони в плані горезвісного імпортозаміщення, яке дійсно починає працювати", – вважає Пєсков.

Нагадаємо, прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання представників ЗМІ з приводу можливого визнання Росією самопроголошених республік сходу України відповів, що зовнішню політику країни визначає глава держави.

Другие новости