ПоддержатьУкраїнська

У родини скандальної агрорейдерки Софієнко виконавча служба забрала авто (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

У родини скандальної агрорейдерки Софієнко виконавча служба забрала авто (ВІДЕО)

Виконавча служба вилучила одну з автівок, якою незаконно користувалась родина агрорейдерки та бізнес-партнерки екс-міністра АПК Присяжнюка Лесі Софієнко. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції» з-під будинку Софієнко на столичних Осокорках.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/2078034072465109/

«Леся Софієнко користувалась машинами підприємства, а після цього незаконно привласнила і залишила їх собі, навіть змінила на автівках номерні знаки. Однак, суд зобов‘язав бізнесвумен повернути машини законному власнику. Ми стали свідками того, як державні виконавці вилучили одну з машин, а саме Range Rover, на якому за спостереженнями журналістів «СтопКору», їздив чоловік Софієнко - Володимир Пєхов.

Авто передали представнику законного власника», розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, раніше після численних звернень «СтопКору» на Осокорках біля будинку Софієнко демонтували огорожу, яка закривала прохід до озера Зариваха. Паркан встановила місцева жителька та відома в агросекторі за захватом компаній бізнесвумен Леся Софієнко. У демонтажі взяли участь активісти «Стоп корупції», які протягом року добивались знесення нелегальної конструкції та звільнення доступу до водойми.

Додамо, що на земельній ділянці на столичних Осокорках, яку намагалась привласнити рейдерка Леся Софієнко, побудуть реабілітаційний центр для ветеранів АТО. Про це нагадали активісти «Стоп корупції».

Другие новости