ПоддержатьУкраїнська

У «Слузі народу» розповіли, як вийти з конституційної кризи

StopCor
StopCor

StopCor

У «Слузі народу» розповіли, як вийти з конституційної кризи

Для того, щоб вийти із конституційної кризи, яку спричинило рішення КСУ щодо незаконного збагачення, Верховна рада повинна негайно ухвалити законопроєкт Володимира Зеленського про довіру до судочинства. Про це йдеться в офіційній заяві «Слуги народу».

 Фото: Укрінформ

У ній сказано, що в Україні нині є три шляхи для виходу з кризи: саморозпуск Конституційного суду, залучення вулиці до вирішення цієї проблеми або ухвалення законопроєкту «Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства».

"Перший шлях є нереалістичним з огляду на поведінку суддів протягом цього тижня. Другий шлях створює додаткові небезпеки для державності. Тож третій шлях виходу з кризи залишається безальтернативним", - заявили в «Слузі народу», передає "Слово і Діло".

У партії закликали усіх проукраїнських налаштованих депутатів об’єднатися для виходу з ситуації та «згадати, що Верховна Рада вже ухвалювала політико-правові рішення для виходу з аналогічних криз».

Нагадаємо, 27 жовтня судді КСУ на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. На рішення суду відреагували в ЄС.

Президент України Володимир Зеленський 29 жовтня подав до Верховної ради законопроект, яким пропонує звільнити весь склад Конституційного суду.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, ЦВК визнала обраними 84 голів у 23 областях.

Другие новости