ПоддержатьУкраїнська

У столиці "активісти" намагались зірвати брифінг керівників "Київметробуду" (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці 'активісти' намагались зірвати брифінг керівників 'Київметробуду' (фото)

Киянам не варто очікувати вчасного будівництва станцій метро до Виноградаря. Про це заявив голова Наглядової ради «Київметробуду» Олег Токарев на пресконференції щодо зміни керівника підприємства, що триває у столиці.

 Фото: СтопКор

«Метро вчасно ми вже не зможемо побудувати, це 100%. Зараз будівництво під загрозою», – зазначив він.

Таку ситуацію підтвердив і новопризначений директор «Київметробуду» Олександр Метелиця.

«Ситуація з будівництвом кричуща. Метро мало би бути у 2021, але ще нічого не готово. Виконано робіт на 2,5% зі 100%. Кияни вже заплатили за метро на Виноградар, ми зобов’язані його здати до 21 року», – наголосив він.

Варто додати, що наразі робота «Київметробуду» фактично заблокована, оскільки з вини «чорних реєстраторів» внести в реєстр нового генерального директора неможливо, а фінансова документація недоступна. Цікаво, що збори, на яких акціонери обрали керівника та які відбулись 17 грудня, були легітимними, тож виходить, що діяльності підприємства умисно намагаються перешкоджати.

Водночас 20 грудня, поки керівництво «Київметробуду» дає пресконференцію щодо зміни директора, під стінами агенства «Інтерфакс» зібрались мітингарі, які нібито прийшли, щоб «Микитась не загарбав підприємство».

 ''Активісти'' намагались зірвати брифінг Фото: СтопКор

«Ніхто з присутніх, на жаль, відповісти на наші запитання не може – схоже, що тут можна говорити про псевдоактивістів», – передає з місця події кореспондент «СтопКору».

Другие новости