ПоддержатьУкраїнська

У Верховній Раді закликали СБУ розслідувати справу по Медведчуку і всіх проросійських ЗМІ – відео

StopCor
StopCor

StopCor

У Верховній Раді закликали СБУ розслідувати справу по Медведчуку і всіх проросійських ЗМІ – відео

В управлінні СБУ повинні підготувати доповідь по діяльності Віктора Медведчука в Україні та представити його громадськості.

Про це у Верховній Раді заявив нардеп Максим Бурбак, передає "Діалог.UA".

Раніше Віктор Медведчук вразив українців цинічною заявою про узгодження введення миротворців на окуповану частину Донбасу з бойовиками Донецька і Луганська. За словами Бурбака, "Медведчук є кремлівським агентом" – його діяльність в Україні повинна бути відома громадськості.

Нардеп повідомив, що це розслідування має провести Служба безпеки України. Політик упевнений, що Медведчук очолює проросійські сили в Україні й робить все, щоб країна знову стала залежною від Росії. Він переконаний, що кум Путіна сприяє тому, щоб в країні розвивалися антиукраїнські настрої.

https://youtu.be/iCuQ8kg8azc

Бурбак закликав СБУ розкрити всі джерела фінансування проросійських ЗМІ, які працюють над тим, щоб Україна капітулювала перед Росією. За його словами, телеканали NewsOne, "112" і кілька інших давно пов'язують з Медведчуком.

Зауважимо, Медведчук і Оксана Марченко не потрапили під санкції, оскільки забезпечують бойовиків "ДНР" і Крим нафтопродуктами.

Другие новости