ПоддержатьУкраїнська

Україна готує санкції проти організаторів псевдовиборів на окупованій Донеччині

StopCor
StopCor

StopCor

Україна готує санкції проти організаторів псевдовиборів на окупованій Донеччині

Як повідомив голова Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Україна готує "потужний пакет санкцій" проти керівників та організаторів фейковких "виборів" на Донбасі. Про це інформує "УНІАН".

За словами голови РНБО, в санкційному списку будуть і представники окремих європейських країн, які “з провокаційних міркувань робили вигляд, що вони спостерігають за фейковими антизаконними виборами на окупованій території”.

Україна готує санкції проти організаторів псевдовиборів на окупованій Донеччині

Україна готує санкції проти натхненників “виборів” у Л/ДНР та українських підприємств, які співпрацюють з російським оборонним комплексом.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час візиту до Київського бронетанкового заводу.

“Зараз готується новий пакет санкцій Радою безпеки і оборони, готують пропозиції Кабінет міністрів, Служба безпеки. Верховна Рада внесла свої пропозиції. І я переконаний, що це буде потужний пакет різнопланових санкцій, в тому числі і проти тих, хто був керівником, натхненником і організатором проведення фейкових так званих “виборів” на окупованій території, і проти широкого спектру українських підприємств, які співпрацюють з оборонним комплексом та посилюють сферу безпеки і оборони Російської Федерації”, – заявив він.

Турчинов не виключає, що у цьому списку будуть і представники окремих європейських країн, які “з провокаційних міркувань робили вигляд, що вони спостерігають за фейковими антизаконними виборами на окупованій території”.

Разом з тим, секретар РНБО підкреслив, що для України протидія російській агресії – не тільки на полі бою.

“Це — і, безумовно, технологія санкцій, технологія обмеження будь-якої підтримки російської промисловості, не тільки оборонної промисловості”, – сказав Турчинов.

Читайте також: "Кремль затримав кримськотатарських активістів: заступник голови Меджлісу в небезпеці".

Другие новости