ПоддержатьУкраїнська

Україна отримала доступ до "чорних скриньок" літака МАУ, - Пристайко

StopCor
StopCor

StopCor

Україна отримала доступ до 'чорних скриньок' літака МАУ, - Пристайко

Українські експерти отримали доступ до "чорних скриньок" літака "Боїнг" компанії МАУ, який зазнав авіакатастрофи в Ірані. Українська сторона хоче, щоб записи аналізували в Києві і щоб в розслідуванні брали представники компанії Boeing - виробника літака, французької компанії-виробника двигуна.

Про це повідомив на пресконференції міністр закордонних справ Вадим Пристайко. Передає BBC.

Фото: ВВС

"Сьогодні наша команда отримала доступ і до чорних скриньок, і ми плануємо в найближчому часі почати реконструкцію переговорів. Ми також отримали доступ до запису диспетчерів з центрального управління польотами в аеропорту Тегерана і нашими пілотами", - сказав він.

Урядовець запевнив, що іранська сторона надає повне сприяння у розслідуванні.

Міністр Пристайко закликав припинити спекуляції щодо причин трагедії.

"Ми маємо дуже багато версій того, що сталося з літаком. Не відкидаємо жодної версії. Ми хочемо створити міжнародну коаліцію, яка займатиметься розслідуванням", - сказав очільник МЗС.

За його словами, зараз аналізуються фрагменти літака, тіла загиблих, незабаром розпочнуться перемовини з очільниками МЗС кількох країн щодо створення такої коаліції.

У разі якщо буде доведено, що літак був збитий, Україна буде вимагати не тільки компенсацій, але й відповідальності винних.

Другие новости