ПоддержатьУкраїнська

"Україна зробила кроки до нормандського саміту, а Росія - ні"- Резніков

StopCor
StopCor

StopCor

'Україна зробила кроки до нормандського саміту, а Росія - ні'- Резніков

Президент України Володимир Зеленський готовий до нової зустрічі в нормандському форматі, а українська сторона зробила кроки для виконання домовленостей саміту в Парижі в грудні 2019 року, чого не зробила Росія. Про це перший заступник глави делегації України в Тристоронній контактній групі, віцепрем'єр Олексій Резніков заявив в ефірі телеканалу "Україна 24"

"Мені здається, що це було б можливо навіть в режимі відеоконференції. Була б на це, як то кажуть, політична воля всіх чотирьох лідерів. Я вам точно можу сказати, що президент України готовий до цієї зустрічі і цієї розмови. Але дійсно сьогодні відбувається на всіх різних рівнях обговорення та інвентаризація, чи виконали всі сторони ті домовленості, які були досягнуті в Парижі 9 грудня", - каже Резніков.

Резніков сказав, що особисто пропонував керівнику російської делегації в ТКГ Борису Гризлову провести цю інвентаризацію.

"На жаль, Російська Федерація не забезпечила виконання цієї домовленості, хоча їхній лідер, президент Володимир Путін був і підтвердив, що вони готові цього досягати", - зазначив він.

Резніков нагадав, що не домовилися також про початок робіт у двох місцях на лінії зіткнення на Донбасі, де повинні відкритися КПВВ, які мають гуманітарне значення.

"До речі, Україна зі свого боку в Золотому зробила все необхідне. Поки що будь-які ремонтні роботи з того боку не почалися, хоча ми дали їм всі гарантії безпеки", - сказав він, передає "ЛБ".

Другие новости