ПоддержатьУкраїнська

Українська феміністка напала на президента Чехії – відео

StopCor
StopCor

StopCor

Українська феміністка напала на президента Чехії – відео

Під час виборів у Чехії активістка Femen нагадала про проросійську позицію Мілоша Земана. Учасниця організації накинулась на президента, коли той збирався проголосувати.

Новину передає "Преса України".

У Празі стався інцидент з президентом Чехії Мілошем Заманом. У день президентських виборів на дільниці на нього напала активістка Femen Ангеліна Діаш. Активістка вигукувала "Земан – повія Путіна". На грудях у неї також був провокаційний напис.

Так, Діаш наблизилась до ческого президента, скинула свій верхній одяг і в цей момент охоронець Земана встиг перехопити жінку. Після цього служба безпеки президента негайно вивела його з приміщення. У зал для голосування він повернувся через декілька хвилин.

Земан досить коротко прокоментував інцидент. Він заявив, що його охорона працює дуже добре, тому активістка йому не нашкодила.

"Як ви бачите, моя охорона працює досить добре, тому що вона так і не дісталася до мене", – зауважив він.

Варто зазначити, що Мілош Земан являється прихильником російського президента Володимира Путіна. Він навіть заявляв, що окупацію Криму РФ необхідно узаконити. Натомість він запропонував надати Україні певні компенсації.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року активістки організації Femen влаштували декілька гучних акцій в Україні. Всі вони були присвячені президенту України Петру Порошенку.

Другие новости