ПоддержатьУкраїнська

Ми не гонимось за кількістю членів організації, ми ретельно перевіряємо всіх на доброчесність та принциповість, перш ніж приймати до лав "Стоп корупції" – Роман Лук'яненко, Марганець, Дніпропетровщина

StopCor
StopCor

StopCor

Ми не гонимось за кількістю членів організації, ми ретельно перевіряємо всіх на доброчесність та принциповість, перш ніж приймати до лав 'Стоп корупції' – Роман Лук'яненко, Марганець, Дніпропетровщина

Осередок "Стоп корупції" у Марганці на Дніпропетровщині розпочав свою роботу наприкінці травня 2016 року. Очолив представництво місцевий громадський активіст та депутат міської ради Сергій Хникін. Наразі до складу команди проекту на Дніпропетровщині входить активіст Роман Лук'яненко, журналіст Володимир Садиков, директора школи №3 м. Марганець Наталія Куржанова, начальник шахти № 9/10 МГЗК Олександр Сидоринка. 

Ми не гонимось за кількістю членів організації, ми ретельно перевіряємо всіх на доброчесність та принциповість, перш ніж приймати до лав ''Стоп корупції'' – Роман Лук'яненко, Марганець, Дніпропетровщина

"Наш осередок увійшов до громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації. Протягом року неодноразово проводили зустрічі з громадськими організаціями воїнів АТО, воїнів-афганців, чорнобильців, налагоджений взаємозв’язок та співпраця з іншими громадськими організаціями області. Також проводили конкурси малюнка "Корупція очима дітей" на базі шкіл міста.

Ми увійшли до складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Ми не гонимося за чисельністю членів організації, ми ретельно перевіряємо всіх, перш ніж приймати до лав "СтопКору".

Ми не гонимось за кількістю членів організації, ми ретельно перевіряємо всіх на доброчесність та принциповість, перш ніж приймати до лав ''Стоп корупції'' – Роман Лук'яненко, Марганець, Дніпропетровщина

До нашого осередку звернулися більше ніж 100 громадян, яким ми допомагали по мірі сил, а сил у нас не бракує", – розповів активіст мараганецького осередку "Стоп корупції" Роман Лук’яненко.

У минулому 2017 році активісти "Стоп корупції" з Марганця воювали з корупціонерами та колишніми функціонерами "Партії регіонів" при владі.

"За період 2017 року підрозділ в боротьбі з корупцією в місті Марганець виявив факти та порушив ряд кримінальних справ – за ст. 364 – незаконний продаж тепломережі, накладні арешти на залишок майна,

за ст. 364 – незаконний продаж прибирально-підмітальної машини.

Завдяки тому, що ми вчасно підняли цю тему, машина залишилась у місті, на неї накладений арешт, проведена експертиза документації та самої машини. Результати перевірки показали і підтвердили, що влада разом з експертом умисно знизила ціну техніки на 3 мільйони гривень. А ще у нашому антикорупційному доробку – ст. 361-1 – неправдиві відомості в декларації  одіозного депутата міськради Бондаренка О.О.,

ст. 191 – незаконні тарифи міськводоканалу, ст. 191 – розкрадання бюджетних коштів при будівництві доріг, ст. 191 – розкрадання бюджетних коштів при виконанні програми Президента по придбанню житла для дітей-сиріт та будинків сімейного типу. Будинки, які коштували 20-30 тис. дол,  були куплені за 60-65 тис. дол.

Ми не гонимось за кількістю членів організації, ми ретельно перевіряємо всіх на доброчесність та принциповість, перш ніж приймати до лав ''Стоп корупції'' – Роман Лук'яненко, Марганець, Дніпропетровщина

Активісти "Стоп корупції" звертались до президента України через махінації влади Марганця із теплопостачанням у місті. За нашими даними, міський голова Марганця Олена Жадько одноосібно, без проведення обговорень з територіальною громадою міста, ухвалила рішення про відключення міста від системи централізованого теплопостачання.

Напризволяще були покинуті всі жителі міста, з 5300 сімей, які користувались централізованим теплопостачанням, матеріальну допомогу на встановлення індивідуального опалення видали лише 1400 чоловік! І то – кошти виділені на встановлення електричного опалення, а посилення електричних мереж попередньо не провели. За нашими даними, були випадки постійного відключення електрозабезпечення.

Ми не гонимось за кількістю членів організації, ми ретельно перевіряємо всіх на доброчесність та принциповість, перш ніж приймати до лав ''Стоп корупції'' – Роман Лук'яненко, Марганець, Дніпропетровщина

Улітку цього року активісти марганецького осередку "Стоп корупції" зустрілись із Генеральним прокурором Юрієм Луценком під час його робочої поїздки на Дніпропетровщину. Активіст місцевого осередку проекту Роман Лук’яненко поставив тоді головному прокурору країни питання щодо розслідування справи про напад на нього з боку депутата Марганецької міської ради та підпал автівки голови місцевого представництва "СтопКору" Сергія Хникіна.

Генпрокурор Луценко пообіцяв посприяти у розслідуванні справ про підпал автівки нашого колеги, голови марганецького осередку "Стоп корупції" Сергія Хникіна та напади і погрози на адресу журналіста Володимира Садикова з боку місцевого політика та поплічника мера міста Жадько – Бондаренка", – розповіли активісти.

Нагадаємо, Сергію Хникіну підпалили гараж, у якому знаходилась його автівка Лада 2106. Машина вигоріла вщент. Пожежа сталась у ніч проти неділі по вулиці Парковій у гаражах між будинками №2 і №3.

Зауважимо, що Сергій Хникін спільно з іншими активістами "Стоп корупції" веде активну антикорупційну діяльність у місті та відкрито бореться з безладом серед місцевих чиновників.

"У результаті нашої антикорупційної діяльності постраждав журналіст організації Володимир Садиков.

На власного кореспондента "СтопКору" у Марганці Володимира Садикова напала невідома особа. Зловмисник напав на чоловіка зі спини, коли той підходив до дружини й дитини. Журналіст із численними травмами потрапив до міської лікарні.

Напад на нашого колегу стався у середмісті Марганця біля фонтана поблизу центрального універмагу. Невідомий напав та побив журналіста ІА "Стоп корупції" Володимира Садикова, коли той підходив до дружини з дитиною. Напад здійснили дуже підло – ззаду. У результаті побиття журналіст отримав перелом перенісся, струс мозку та численні садна та забої. Усе це відбулось після низки викривальних розслідувань корупційних діянь міського голови Олени Жадько та депутата міськради Олександра Бондаренка. Ми пов'язуємо напад із професійною діяльністю Володимира. Напевно, комусь із корупціонерів дуже наступили на "хвіст"

І лише після нашого втручання порушена кримінальна справа за ст. 345-1 "погроза або насильство щодо журналіста", – розповів активіст марганецького осередку "Стоп корупції" Роман Лук'яненко.

Другие новости