ПоддержатьУкраїнська

Українські політики вирушили до США, аби сфотографуватися на фоні Білого дому – нардеп

StopCor
StopCor

StopCor

Українські політики вирушили до США, аби сфотографуватися на фоні Білого дому – нардеп

Оскільки в команді обраного президента США Дональда Трампа існує значна підтримка Brexit, проблем від нього слід чекати Європейському союзу, а не Україні. Українська сторона має всі шанси налагодити хороші відносини з новою американською адміністрацією.

Про це заявив народний депутат, керівник української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

"Проблеми від президентства Трампа будуть не для України, а для Європейського союзу. У його команді є велика підтримка Brexit і тут вже повинен більше турбуватися Брюссель, а не Київ", - заявив Ар'єв, зазначивши, що в ході виборів в США представники України мали контакт зі штабами обох кандидатів.

За його словами, українська сторона має необхідні можливості для взаємодії, адже з представниками Республіканської партії США завжди було хороше співробітництво.

Також Ар'єв додав, що в США не буде офіційної програми для плануючих відвідати урочистості з нагоди інавгурації нового американського лідера нардепів.

Можливо, у ряду депутатів пройдуть зустрічі з деякими конгресменами, припустив він. Переважна їх кількість вирушила туди для того, щоб сфотографуватися, вважає нардеп.

"У кого грошей більше, той може отримати на балу хороші місця і навіть сфотографуватися з новообраним президентом. У кого немає таких можливостей, то сфотографуватися хоча б на тлі Білого дому", - сказав він.

Нагадаємо, посол США в ЄС Ентоні Гарднер допускає варіант, що новообраний президент США Дональд Трамп підтримує розпад Євросоюзу після виходу Великобританії.

Другие новости