ПоддержатьУкраїнська

Українці зможуть подорожувати у Грузію за внутрішніми паспортами

StopCor
StopCor

StopCor

Українці зможуть подорожувати у Грузію за внутрішніми паспортами

Україна та Грузія готуються підписати угоду про подорожі громадян за внутрішнім паспортом. Стало відомо, коли документ може набути чинності.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 28 серпня, посол України в Грузії Ігор Долгов повідомив, що Україна та Грузія націлились підписати угоду, яка дозволить громадянам здійснювати поїздки за внутрішніми паспортами. За його словами, необхідні документи українська сторона вже затвердила. Їх передали на розгляд у Грузію.

"Ми отримали підтвердження про те, що текст угоди про поїздки громадян за внутрішніми паспортами погоджено причетними відомствами української сторони. Цей текст вже офіційно відправили до МЗС Грузії. Тепер уряд має прийняти рішення про підписання і уповноважити на підписання цієї угоди визначену особу", – додав Долгов.

Посол також зазначив, що угода може бути підписана до кінця вересня, коли делегації прибудуть у Нью-Йорк на Генеральну Асамблею ООН. Нагадаємо, українці мають можливість подорожувати до Туреччини з внутрішним паспортом у вигляді ID-карти. Проте деться про документ, у чіпі якого зашифровані відбитки пальців його власника. Станом на сьогодні українці, які отримують внутрішній паспор, мають можливість обрати, здавати відбитки пальців чи ні.

Другие новости