ПоддержатьУкраїнська

Уряд погрожує звільнити відповідальних за затримки доплат лікарям

StopCor
StopCor

StopCor

Уряд погрожує звільнити відповідальних за затримки доплат лікарям

В областях, де з якихось причин не виплатили медикам обіцяні в вересні надбавки до зарплати, можуть початися звільнення - в тому числі серед голів ОДА. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на нараді з керівництвом областей і РНБО.

 Фото: Укрінформ

За його даними, доплати за вересень ще не отримали лікарі в 160 лікарнях України, які працюють з COVID-19, передає "Слово і Діло" посилаючись на пресслужба Кабміну.

Шмигаль попросив міністра охорони здоров'я Максима Степанова підготувати інформацію, на підставі якої Кабмін звернеться до Офісу президента з вимогою притягнути до дисциплінарної відповідальності відповідних глав ОДА.

Крім того, буде ініційовано звільнення відповідних керівників Департаментів охорони здоров'я, додав прем'єр.

"Лікарі чекали грошей, при тому, що вони були виділені. НСЗУ підписувала контракти цілодобово і без вихідних. Якщо люди на місцях не хочуть працювати, будемо вдаватися до жорстких заходів", - сказав Шмигаль.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов сьогодні заявив, що майже всі лікарні України вже отримали кошти на виплату доплат медикам за вересень. У деяких установах медикам вже перераховують доплати авансом за жовтень.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, наступного місяця Рада може прийняти законопроєкт про всеукраїнський референдум.

Другие новости