ПоддержатьУкраїнська

«Може нести небезпеку дитині», – Павліченко прокоментував історію з викраденням хлопчика у Кропивницькому

StopCor
StopCor

StopCor

«Може нести небезпеку дитині», – Павліченко прокоментував історію з викраденням хлопчика у Кропивницькому

Перебуває поза межами закону та становить потенційну загрозу для дитини – саме так оцінив дії жінки, яка намагається організувати повторну спробу викрадення власного сина, потерпілий від корупції у правоохоронних органах та учасник гучної справи Дмитро Павліченко.

 Дмитро Павліченко Фото: СтопКор

«У вас дійсно ситуація дуже небезпечна, якщо жінка залучає такі сили з метою викрадення дитини. Вона перебуває поза межами закону, тому, я так розумію, не було рішення суду, і таким чином це дійсно злочин і потрібно притягати.

Ми повинні зайти у правове поле і закон повинен сказати, що дитина повинна перебувати або з матір'ю, або з батьком, або щоб хтось з батьків міг завжди мати вільний доступ до дитини.

Але те, що я бачу – так це диктаторські амбіції матері. Дійсно, можливо, вона перебуває у такому стані. Жінки – вони дуже такі чутливі до своєї дитини, і це може бути дуже небезпечним наслідком, бо ми пам’ятаємо історію, коли жінка вбила двох своїх дітей на ґрунті ревнощів до іншого чоловіка. Ми знаємо також, що у Німеччині був випадок, коли жіночка на ґрунті ревнощів вбила п’ятьох своїх дітей. Дійсно, можна зазначити, що ваша колишня дружина може бути у такому стані, що вона може нести небезпеку вашій дитині, тому дійсно зараз хлопчика треба захищати», – наголосив він 13 жовтня під час пресконференції на тему: «Хто замінував суд? Нові подробиці справи про викрадення дитини».

Повне відео пресконференції:

https://youtu.be/CtDJTG_UxUY

Як повідомляв «СтопКор» раніше, ситуація, яка у січні цього року обурила всю Україну, може мати неочікуване продовження. Матір, яка викрала дитину просто зі школи у Кропивницькому, 12 годин тримала хлопчика в машині з озброєними людьми без можливості навіть вийти в туалет та якій заборонили підходити до сина на цілих 5 місяців, може через корумпованих правоохоронців повторити злочин та забрати сина від батька.

Другие новости