ПоддержатьУкраїнська

В міськраді Дніпра відреагували на звернення активістів до мера Філатова (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

В міськраді Дніпра відреагували на звернення активістів до мера Філатова (відео)

25 вересня в Дніпрі під час засідання міської ради активісти ГО "Стоп корупції" звернулись до очільника міста Бориса Філатова з проханням розслідувати корупцію, що процвітає в держустанові.

"Ми б хотіли попросити Вас, Борисе Альбертовичу, щоб на цій сесії була створена депутатська комісія, яка вивчить корупційні дії, дасть їм оцінку і передасть інформацію в правоохоронні органи", – проголосив голова відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" Артем Мирошниченко.

За цією темою відбулось обговорення. Як повідомили в міськраді, відповідна комісія була створена раніше, але вона не функціонувала. Наразі вона буде реорганізована та найближчим часом розпочне роботу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 25 вересня активісти ГО "Стоп корупції" приїхали до Дніпра, щоб провести акцію протесту та взяти участь у засіданні сесії міської ради. Раніше до них звертались місцеві мешканці, які розповіли про зловживання службовим становищем та злісне використання зв'язків з нагодою набуття неправомірної вигоди з боку місцевих можновладців. Зокрема, йдеться про сумнівні тендери, які укладає міськрада з "потрібними" фірмами, що належать родичам чиновників.

 Активісти вимагали розірвати корупційні грабіжницькі контракти

Нагадаємо, що у Дніпрі черговий багатомільйонний тендер виграла компанія, пов'язана з екссекретарем міськради В'ячеславом Мішаловим, чиє прізвище фігурує у низці гучних будівельних скандалів.

Другие новости