ПоддержатьУкраїнська

Венедіктова зізналась, що Єрмак пропонував їй заступників

StopCor
StopCor

StopCor

Венедіктова зізналась, що Єрмак пропонував їй заступників

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова заявляє, що голова Офісу президента Андрій Єрмак рекомендував їй людей, яких могли би розглядати на посаду заступників генпрокурора.

Про це вона сказала в інтерв’ю "Українській правді".

"Дивіться, ну, пан Єрмак мені правда рекомендував людей подивитися на заступників. Я подивилася і, на жаль, вони не підійшли мені.

І пан Єрмак жодним чином ні на чому не наполягав, він сказав: подивись, послухай і т.д.

Ігоря Коломойського я не бачила в житті і не спілкувалася з ним навіть по телефону, тобто він мені взагалі нікого не міг рекомендувати", - розповіла Венедіктова.

Вона додала, що з Єрмаком близько не знайома, але має з ним "робочі конструктивні відносини". Також, за словами генпрокурорки, у справі зі скандальними плівками з його братом голова Офісу президента до неї ніяк не звертався, лише просив "розібратися об’єктивно і не затягуючи", пише "Українська правда".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, брат очільника Офісу Президента Дениса Єрмака організував схему з продажу керівних посад в державних установах. Зокрема, посаду голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) оцінив у півмільйона доларів та домовився за "угоду" з деким Федором Єфименком.

Другие новости