ПоддержатьУкраїнська

"Верховна Рада України перетворюється на парламент АРК Крим", – Геращенко

StopCor
StopCor

StopCor

'Верховна Рада України перетворюється на парламент АРК Крим', – Геращенко

Під час засідання Верховної Ради 10 вересня Ірина Геращенко звернулася до колег з трибуни з провокаційною промовою, проте так і не змогла завершити виступ. Джерело – пряма трансляція з сесійної зали

''Верховна Рада України перетворюється на парламент АРК Крим'', – Геращенко

Народна депутатка від фракції "Європейська солідарність" порівняла "Слуг народу" із "зеленими чоловічками", після чого їй вимкнули мікрофон. Спікер ВР Дмитро Разумков назвав таке порівняння недопустимим для парламенту нашої держави. Попри обурення депутатів, Разумков сказав, що все одно надає слово Ірині Володимирівні та попросив увімкнути мікрофон. Проте Геращенко продовжила промову у тому ж тоні.

"Зараз у цій сесійній залі ми бачимо, як Верховна Рада незалежної України перетворюється на парламент АРК Крим!" – заявила вона.

Після цього мікрофон знову вимкнули, але Разумков надав ще одну можливість виголосити промову. Геращенко звернулася до голови ВР з проханням заспокоїти свій Югенд та не давати права перекрикувати опозицію. Після чого відбулося перше в історії IX скликання блокування трибуни парламенту.

Другие новости