ПоддержатьУкраїнська

Вибори-продовження: в 11 містах відбудеться другий тур

StopCor
StopCor

StopCor

Вибори-продовження: в 11 містах відбудеться другий тур

В Україні 22 листопада проведуть повторне голосування в 11 українських містах. Другий тур місцевих виборів проведуть у Дніпрі, Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Ужгороді, Черкасах, а також Бердянську, Дрогобичі, Нікополі і Слов'янську.

 Громадські активісти моніторять перебіг місцевих виборів у Дніпрі Фото: СтопКор

У перерахованих містах за результатами голосування 25 жовтня жоден з кандидатів-фаворитів не зміг набрати понад 50 % голосів виборців.

 Працюватимуть одразу на кількох виборчих ділницях у місті Фото: СтопКор

Громадські активісти ГО «Стоп корупції» моніторитимуть перебіг виборчого процесу у Дніпрі. Там за посаду місцевого голови змагаються Борис Філатов («Пропозиція») та Загід Краснов («Громадська сила»).

Правозахисники та журналісти проєкту слідкуватимуть за чесністю та прозорістю процесу волевиявлення одразу на кількох виборчих дільницях у місті.

 У місті, за оцінками експертів, можуть бути масштабні фальсифікації Фото: СтопКор

Раніше кіберполіції та СБУ передали досьє на кандидата в мери Дніпра Загіда Краснова. Ідеться про масштабну схему підкупу виборців через популярний месенджер. Так Краснов міг отримати підтримку щонайменше 14 тисяч осіб. Серед яких переважно молодь.

 Громадські активісти на виборчих ділницях Дніпра Фото: СтопКор

Зазначимо, що представники ГО «Стоп корупції» були офіційними спостерігачами на місцевих виборах та провели аналіз місцевих виборів-2020.

Другие новости