ПоддержатьУкраїнська

"Вибрали? То терпіть і не критикуйте" – реакція місцевого депутата від "Народного фронту" на Житомирщині щодо неефективної розтрати 15 млн гривень

StopCor
StopCor

StopCor

'Вибрали? То терпіть і не критикуйте' – реакція місцевого депутата від 'Народного фронту' на Житомирщині щодо неефективної розтрати 15 млн гривень

10 листопада у Facebook-спільноті "Підслухано в Олевську" громадський журналіст та активіст "Стоп Корупції" опублікував статтю щодо неефективного використання коштів Олевською ОТГ Житомирської області, депутати якої проголосували за оновлення вуличних світильників за 15 мільйонів гривень.

 Фото: Facebook ''ПІдслухано в Олевську''

Пост журналіста прокоментував місцевий депутат від "Народного Фронту" Олег Ковальчук, який заявив про те, що якщо люди вже й вибрали депутатів за "100 грамів і пончик", то не варто тепер у чомусь звинувачувати обранців і що це "ісконно хохляцька тема".

 Фото: Facebook

Раніше "СтопКор" повідомляв про те, що 8 листопада депутати Олевської ОТГ прийняли рішення замінити 1050 старих світильників на LED світильники. Витратити на цей проект у 2018 році планують 15 мільйонів гривень кредиту в євро під 3% річних. Демонтовані світильники, згідно з планом, будуть утилізовані й це при тому, що частина населених пунктів Олевської ОТГ не має вуличного освітлення взагалі.

Про подробиці скандальної оборудки читайте в матеріалі.

Другие новости