ПоддержатьУкраїнська

"Від перестановки ліжок бордель прибутковішим не стане", – політолог про ротації в міністерстві Милованова

StopCor
StopCor

StopCor

'Від перестановки ліжок бордель прибутковішим не стане', – політолог про ротації в міністерстві Милованова

Аграрний сектор і промисловість – саме ці два вектори об’єднаного Мінекономрозвитку сьогодні в центрі уваги ЗМІ. Їх просять відокремити від міністерства. Як очільнику "оптимізованого" відомства Милованову вдалось у короткий термін розвалити два потужні напрямки? Та чи врятує українську економіку чергова реорганізація? Спробувала розібратись Алла Легеза.

https://www.youtube.com/watch?v=gunHtifHuug

Через вкрай погані показники промислового виробництва депутати вимагають забрати в Мінекономрозвитку однойменний директорат і відновити роботу реорганізованого колись Міністерства промисловості.

"Якщо ми не зробимо цього, якщо ми дозволимо й надалі падати експорту, падати обсягу промислового виробництва, то таке питання і слово як "торгівля" в назві нашого Міністерства розвитку економіки й сільського господарства можна буде замінити на слово "імпорт". Обсяги промислового виробництва скоротилися щонайменше на 8,5%, і ця динаміка є, на жаль, вкрай негативною", – наголошує голова комітету ВР з питань економічного розвитку, представник фракції "Слуга народу" Дмитро Наталуха.

В агросекторі ситуація не краща. Як стверджують аграрії, крім хаосу з перепризначенням керівників держпідприємств без офіційних конкурсів та недопрацьованої земельної реформи – жодних змін.

Через брак уваги до сільського господарства аграрії вимагають відокремити від об’єднаного міністерства й МінАПК, збираючи підписи під петицією до Зеленського.

''Міністерство бореться не за оптимізацію економіки, а за кришування'', - політолог Дмитро Співак

"Що стосується "розділяти й володарювати", так ось у цьому ж і вся суть. Міністерство бореться не за оптимізацію економіки, а за те, хто буде кришувати які корпорації. Невже це незрозуміло? Є певні заклади, в яких давно не варто змінювати ліжка, потрібно змінювати дівчат. Від перестановки ліжок в цьому закладі прибутку більше не буде", – прокоментував ситуацію політичний експерт Дмитро Співак.

Другие новости