ПоддержатьУкраїнська

«Відкликання Мішалова гальмують у виборчкомі», – депутат Дніпровської міськради

StopCor
StopCor

StopCor

«Відкликання Мішалова гальмують у виборчкомі», – депутат Дніпровської міськради

У Дніпрі представники громадських організацій вимагають забрати мандат у фігуранта численних журналістських розслідувань – місцевого депутата В’ячеслава Мішалова, який систематично «забиває» на сесії міської ради. Та чи зможуть люди скористатись своїм законним правом і все ж звільнити депутата-прогульника?

https://www.youtube.com/watch?v=0YXDzvAeJ_A&t=17s

Пан Мішалов працював секретарем міськради у 2016-2017 роках. За цей час фірми його батька, дружини та самого В’ячеслава виграли тендерів на майже пів мільярда гривень. Нагрівали руки майже на всьому – від ремонту сумнозвісного мосту до встановлення котелень у школи й садочки міста.

«Хочу сказати, що стосовно В’ячеслава Мішалова і так відбувається процедура відкликання, яка триває вже два роки та пов’язана з корупційними скандалами. Всі документи й підписи вже зібрані, вони є, і вони лежать в ТВК, яка не ухвалює рішення щодо відкликання цього депутата», – зазначає депутат Дніпровської міської ради Олександр Купрієнко.

 Процедура відкликання Мішалова затягнулась на два роки - Олександр Купрієнко

Нагадаємо, згідно з даними офіційного сайту Дніпровської мерії, пан В’ячеслав прогуляв 11 з 12 зборів ради, що відбулись цього року. Нормами закону передбачена можливість відкликання депутата, якщо він пропустив більш ніж половину засідань.

Другие новости