ПоддержатьУкраїнська

Відома журналістка зняла з депутатів краватки й презентувала новий проєкт

StopCor
StopCor

StopCor

Відома журналістка зняла з депутатів краватки й презентувала новий проєкт

Для "СтопКору" рік, що минув, пройшов під знаком моніторингу президентських і парламентських перегонів, резонансних антикорупційних розслідувань, розширення цифрової медіаприсутності та появи нових авторських спецпроєктів.

"Мій 2019 рік закінчився з відчуттям величезної вдячності. Тому що наші керівники дозволили мені створювати свій власний продукт", – зазначає журналіст Христина Кришиха.

https://www.youtube.com/watch?v=oG3uRbEHPxo

Христина працювала на багатьох каналах і змінила багато різних проєктів, але останні 2 роки провела у команді "СтопКору".

"Це був (і він триває!) прекрасний період у моєму житті, але я перегоріла і вже втомилась знімати просто сюжети", – згадує дівчина.

Тепер у Христини на Ютубі виходить авторська рубрика "В приват". У цій рубриці інтерв'юер спілкується з депутатами та високопосадовцями на різні теми, але на їхній приватній території.

Христина Кришиха презентувала авторський проєкт ''В приват''

"Тобто ми знімаємо з політиків костюми, виводимо з їхніх кабінетів, і за тенісом, у спортзалі чи вдома ми з ними спілкуємось, говоримо на суспільно важливі теми та намагаємось, наскільки це можливо, відкрити їх з іншого боку", – розповідає про проєкт журналістка.

Тому підписуйтесь на новий Ютуб-канал, коментуйте та пишіть, кого б ви хотіли бачити у наступних випусках. Бо ми стараємось для Вас!

Другие новости