ПоддержатьУкраїнська

Відсторонення мера-корупціонера, покарання посадовців-хабарників, очищення міста від сміття та багато іншого – підсумки роботи Марганецького осередку "Стоп Корупції"

StopCor
StopCor

StopCor

Відсторонення мера-корупціонера, покарання посадовців-хабарників, очищення міста від сміття та багато іншого – підсумки роботи Марганецького осередку 'Стоп Корупції'

Активісти міста Марганець, що на Дніпропетровщині, ще з 2012 року розпочали активні дії у боротьбі з корупцією в місті, а у 2016 році об’єднали зусилля з ГО "Стоп Корупції" задля того, щоб спільними стараннями забезпечувати справедливість та відкритість роботи правоохоронних органів, а також створювати комфортні умови для життя українців.

Відсторонення мера-корупціонера, покарання посадовців-хабарників, очищення міста від сміття та багато іншого – підсумки роботи Марганецького осередку ''Стоп Корупції''

"Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" за підтримки багатьох людей, небайдужих містян, активістів та патріотів зі всієї країни домагається реальних змін і завжди висвітлює тільки факти. Нам довіряють і звертаються всі, хто потребує правової підтримки. Тільки завдяки згуртованості ми переможемо корупцію, хабарників та дійсно будемо жити в європейській державі" – наголошують активісти.

Вони підготували короткий відеоролик тієї величезної роботи, яка була виконана за період їхньої роботи, пропонуємо його до перегляду.

https://www.youtube.com/watch?v=oHUsyAUHrGQ

Другие новости