ПоддержатьУкраїнська

Війна в Україні триватиме щонайменше два роки – журналіст

StopCor
StopCor

StopCor

Війна в Україні триватиме щонайменше два роки – журналіст

Олександр Дубінський оцінив намір українських депутатів змінити систему виборів до парламенту. За його словами, вона має на меті продовжити війну на сході країни.

Про це журналіст повідомив на своїй сторінці у соцмережі, новину передає "Преса України".

Сьогодні, 8 листопада, український журналіст та ведучий програми "Гроші" Олександр Дубінський прокоментував підтриманий парламентарями проект Виборчого кодексу. Нагадаємо, він передбачає проведення виборів у парламент, облради та міськради за так званою пропорційною системою. Тобто Україну умовно поділять на 27 виборчих регіонів, у яких виборці голосує за одну партію та одного кандидата, запропонованого партією.

"Пропорційна система означає – без мажоритарників. Що, у свою чергу, означає – без шансів для БПП і Народного фронту. Додати на цьому тлі в виборчий процес 2 мільйони жителів Донбасу, які ненавидять "партію війни" – означає, ще менше шансів для них", – зауважив Дубінський.

За словами експерта, такий розклад подій свідчить про те, що мирного врегулювання на сході країни не буде. Він також прогнозує, що війна на Донбасі не закінчиться щонайменше до 2019 року, а саме до переобрання парламенту і президента.

Зауважимо, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко попередила, що влада ретельно готується до наступних президентських виборів. Депутат наголосила, що на місце Порошенка збираються поставити чергову неосвічену маріонетку.

Другие новости