ПоддержатьУкраїнська

Виконавець Ігор Терлеєв з депутатом Гордійчуком рейдерять Старокостянтинівський молокозавод

StopCor
StopCor

StopCor

Виконавець Ігор Терлеєв з депутатом Гордійчуком рейдерять Старокостянтинівський молокозавод

Рівень беззаконня та корупції в Хмельницькій області з кожним днем збільшується зі швидкістю боліда Формули-1.

Все почалося з того, що депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук сколотив банду рейдерів і за допомогою озброєних до зубів тітушок заблокував Староконстянтинівській молочний завод.

 Андрій Гордійчук

Потім, за допомогою хабарів, отримав у Хмельницькому господарському суді рішення, яким зобов'язав містоутворююче підприємство віддати йому 2 мільйони гривень, а суддя Сергій Гладій, порушивши інструкції, не дочекавшись 26 днів, упродовж яких сторони процесу мають право повідомити поштою про подачу апеляції, виписав наказ про термінове силове захоплення грошових коштів.

Ми запитали у судді Гладія, якого команда "Стоп Корупції" вже ловила на незаконному збагаченні, а саме купівлі елітного авто Infiniti, навіщо він допомагає рейдерам нападати на молокозавод, на що Гладій немов вівця виправдався, мовляв він це не його справа і звинувачував у всьому комп'ютер.

Але Гордійчук на цьому не зупинився і кинувши немов собаці кістку, дав кілька сотень доларів приватному судовому виконавцю Івану Терлеєву, який наклав арешт на весь молокозавод який коштує багато сотень мільйонів гривень.

Треба розуміти, що рейдерські захоплення підприємств мають чіткі особливості, наприклад коли за невеликий борг арештовується весь завод, а не його частина, як кілька молоковозів або верстатів.

Ми запитали у Терелеєва, чому він знаючи про те, що подана апеляція та продовжуються суперечки у судах, а як відомо під час їх заборонено робити які-небудь юридичні дії, він не зняв арешт з заводу.

Адже навіть суддя Гладій сказав журналістам Стоп Корупції у відеоккоментарі, що виконавець зобов'язаний повернути справу назад до суду до закінчення апеляції.

На наші запитання судовий виконавець Іван Терлеєв відповідав невлад, наполягав, що робить все по закону і заявив, що нехай суд знімає арешт з Староконстанівского молокозаводу.

Також, команда "Стоп Корупції" запитала у Терлеєва, чи не соромно йому, що через нього, молокозавод не працює, співробітники не отримують зарплату, їхні діти голодують, бюджет залишився без податків, у відповідь він лише сміявся.

Потім він обізвав журналістів циркачами та покликав своїх друзів, щоб нас побити, але його задум не вдався і він викликав поліцію. Журналісти "Стоп Корупції" також викликали поліцію і написали заяву, де виклали всі факти про злочин рейдера Андрій Гордійчука та його посіпаки Івана Терлеєва.

Команда "Стоп Корупції" доб'ється кримінального покарання банди рейдерів імені Андрія Гордійчука з подальшим перебуванням у в'язниці всіх членів цього бандформування!

Подробиці дивіться у сюжеті:

https://www.youtube.com/watch?v=g5sx_2N3FRw&feature=youtu.be

Другие новости