ПоддержатьУкраїнська

Волонтер прокоментував заяву Білецького про "кришування" сепаратистів керівництвом Нацгвардії

StopCor
StopCor

StopCor

Волонтер прокоментував заяву Білецького про 'кришування' сепаратистів керівництвом Нацгвардії

Волонтер Юрій Касьянов на своїй сторінці у соціальних мережах прокоментував заяву нардепа Андрія Білецького, яка "порочить честь та гідність" керівництва Нацгвардії. На його думку, в нашій країні крадуть все і всюди.

Новину передає "Преса України".

У повідомленні Касьянов зазначив, що народний депутат Андрій Білецький звинуватив керівництво Національної гвардії України у хабарництві та "кришуванні" сепаратистів. Керівництво НГУ обурилось з цього приводу, тому подало прохання у прокуратуру, щоб органи перевірили слова депутата. Такі висловлювання, направлені у бік керівництва НГУ, "порочать честь і гідність".

Волонтер вважає, що ображене керівництво могло би звернутись й до Верховного суду України та в Комітет із захисту прав дітей. А Білецький міг звинуватити у хабарництві та сприянні сепаратистській діяльності Міністерство оборони, СБУ тв. Службу зовнішньої розвідки, і наостанок – Адміністрацію президента країни.

"Сенсації немає. У нас крадуть все і всюди – у дітей шкільні сніданки, ліки у хворих, канцприладдя на роботі, вінки на кладовищі ... І сепаратистів у нас в надлишку в усіх ешелонах влади, інакше б війна давно закінчилася, або навіть б не почалася", – підкреслив коротко про наболіле волонтер.

Він зазначив, що і Білецький, і керівництво Нацгвардії усе це прекрасно знають.

"Але політика в тому-то й полягає – в умінні говорити правду в потрібний час".

Другие новости