ПоддержатьУкраїнська

Всупереч карантину і без преси: на Київщині бюджет розподіляли на "таємній" сесії сільради

StopCor
StopCor

StopCor

Всупереч карантину і без преси: на Київщині бюджет розподіляли на 'таємній' сесії сільради

Сумнівні тендери і дерибан селищного бюджету: які питання розглядали на позачерговій сесії сільради у Нових Петрівцях на Київщині за зачиненими дверима? Та чому туди не пустили пресу? Враховуючи неможливість поспілкуватись із селищним головою паном Стареньким, журналістка Марія Гураль поставила ці питання публічно – на брифінгу, що відбувся 7 жовтня у медіацентрі "СтопКору".

https://www.youtube.com/watch?v=Wk-QbAyzbPQ&feature=youtu.be&ab_channel=%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%9A%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%D1%96%D1%97

Нагадаємо, у рамках проєкту "Стоп політичній корупції" правозахисники спільно з журналістами отримали інформацію про позачергову сесію в с. Нові Петрівці Вишгородського району, де мали розглядати питання бюджету.

Раніше, зі слів місцевих жителів, стало відомо, що в останні кілька років у селищній раді використовується схема розкрадання земель. Крім того, у 2018 році Вишгородським відділом поліції було розпочато провадження за статтею 191 частиною 4 – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Справу пов‘язують із тендерами, які проводили в селищній раді на ремонт доріг.

Марія Гураль Фото: СтопКор

"Враховуючи зібрану інформацію, ми хотіли поспілкуватись із сільським головою Радіоном Стареньким, тож 6 жовтня попрямували на позачергову сесію до Новопетрівської сільради. Проте на сесію ані мене, ані моїх колег не пропустили, всі двері зачинили, а на одному з входів стояв заступник голови Ігор Кучерявий, який не запускав пресу, аргументуючи це карантинними обмеженнями. Та цікаво те, що майже жоден із депутатів у приміщенні не дотримувався карантину. Самого ж сільського голови на місці не було, адже він взяв відпустку", – повідомила Марія.

Зазначимо, Радіон Старенький очолює раду Нових Петрівців упродовж уже дванадцяти років. Свого часу саме з його подачі суди забороняли проводити будь-які акції та мітинги біля сумнозвісного "Межигір'я" Януковича.

У Нових Петрівцях проводять прихований підкуп виборців Фото: СтопКор

Минулими вихідними у розпал пандемії у Нових Петрівцях влаштували масові гуляння: відкривали нову зону відпочинку. Гостям свята роздавали солодку вату, попкорн, влаштували безкоштовну розважальну програму. Усе це — види прихованого підкупу виборців. Про це повідомили активісти руху "За чесні вибори".

Другие новости