ПоддержатьУкраїнська

Спроба уникнення відповідальності за водіння напідпитку – посадовець Луганського лісомисливського господарства постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Спроба уникнення відповідальності за водіння напідпитку – посадовець Луганського лісомисливського господарства постане перед судом

До суду направлено обвинувальний акт відносно посадовця Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Слідством встановлено, що вночі 9 червня 2020 року у місті Сєвєродонецьку Луганської області лісничий одного з підприємств Луганської області, який перебував за кермом легкового автомобіля, був зупинений екіпажем патрульної поліції через порушення правил дорожнього руху. При медичному огляді в нього встановлено наявність ознак алкогольного сп'яніння. З метою уникнення відповідальності, лісничий намагався «вирішити питання» та запропонував працівнику поліції 400 доларів США неправомірної вигоди, а патрульні зафіксували спробу їх підкупу.

Таким чином, посадовець обвинувачується у пропозиції надати службовій особі неправомірну вигоду за невчинення в інтересах того, хто пропонує таку вигоду дії з використанням наданої їй влади та службового становища (ч. 1 ст. 369 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 2 до 4 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Краматорську. Процесуальне керівництво - Луганська обласна прокуратура.

Другие новости